portál uživatelů
softwarů Autodesk

Proč (ne)být free?

Inventor

Free? Ne vždy to pravé… Kvapem se blíží prázdniny a většina z nás mužů má hlavu již někde na cestě směr Chorvatská nebo jiná riviéra. A pokud v je v našich plánech obsažena i dálnice D1, jistě n…

Proč (ne)být free?

Free? Ne vždy to pravé…

Kvapem se blíží prázdniny a většina z nás mužů má hlavu již někde na cestě směr Chorvatská nebo jiná riviéra. A pokud v je v našich plánech obsažena i dálnice D1, jistě nebude o dobrodružné chvíle nouze. Samozřejmě bychom si rádi takový druh dobrodružství odpustili, některé z nás dokonce dovedete taková představa od cesty zcela odradit.

A což teprve, když jste s posledním úsilím dorazili k benzince kdesi uprostřed Rakouska a začínáte řešit skutečný problém. Komu se to někdy stalo, jistě si neodpustil závistivý pohled na proud okolo svištících krajanů v nových vozech.

Podobné dobrodružství můžete zažít i při použití free software v oblasti CAM. Pěkně uháníte po trajektoriích obrábění, když tu najednou…

  1. Zjistíte, že procesory, které používáte jsou sice na váš stroj, ale díky tomu, že nejsou přesně naladěné, právě došlo ke kolizi.

  2. Software se nějak zadrhl a vy s projektem nemůžete hnout, ale kam zavolat, koho se zeptat. Je to přece free a technická podpora je také free.

  3. Pustili jste se zrovna do obrábění a … ouha, tuhle součást nezvládnete, protože obráběcí modul není úplný. Ale kdo to mohl při instalaci vědět, že?

  4. Dostáváte od zákazníka potřebná data včetně hotového projektu CAM, z důvodu vaší free verze nemůžete zakázku rychle zpracovat, placený CAM a free CAM není kompatibilní.

Obě nepovedené cesty mají ale jedno společné, jsou náročné na peníze, čas a vaše nervy. Proto někdy být free znamená, být dobře zajištěný.

Zjistěte, co by vás toto pohodlí stálo.

eshop.awgraph.cz

www.awgraph.cz