portál uživatelů
softwarů Autodesk

PDM Collection

Tento balíček produktů je zaměřen pro strojírenské návrhy. Hlavním produktem tohoto balíčku je Inventor Professional a jeho rozšiřující programy. Díky tomu obsáhnete celý proces vývoje výrobku, simulace a vytvoření výrobních postupů. Tento kolekci, který obsahuje níže uvedené programy, pořídíte za zvýhodněnou cenu.

 

 

Hlavní produkty kolekce:

 

Název

Popis

Inventor Professional

Program pro navrhování strojírenské 3D navrhování.  Součástí programu jsou základní možnosti simulací a vytvoření výrobní dokumentace.

Inventor Tolerance Analysis

Tento rozšiřující program slouží ke stanovení správných rozměrových tolerancích u vašeho návrhu.

Inventor Nesting

Díky tomuto programu je rozmístění částí výrobků, které se budou vyřezávat z plechů, automatické a ekonomické.

Inventor CAM

Inventor CAM umožňuje vytvoření souborů pro vaše výrobní stroje, jako je řezání (vodou, plazmou laserem), 2.5 až 5osé obrábění, soustružení či frézování. Pomocí sondy můžete ověřit, že uchycený nástroj nenaráží nebo nebrání ve výrobě.

Inventor Nastran

Tento Program vám dovoluje analyzovat složitější simulace, jako je lineární nebo nelineární namáhání, přenos tepla, test dopadu.

AutoCAD

Program pro 2D a 3D CAD kreslení. Obsahuje specializované sady pro různé profese, které dělají pracovní postupy efektivnější.

Fusion 360

Fusion 360 je komplexní 3D CAD / CAM /CAE nástroj pro vytváření výrobků od koncepčního návrhu až po přípravu pro výrobu. Jelikož se jedná o cloudový program, máte přístup ke svým návrhům odkudkoli a kdykoliv.

Navisworks

Tento nástroj umožňuje podrobně porovnávat modely od různých profesí a označovat případné kolize. Poradí si také s formáty třetích stran, což vede k lepší spolupráci na projektu.

3ds Max

Produkt 3ds Max je převážně znám ze zábavního průmyslu. Chcete-li vytvořit fotorealistickou prezentaci nebo dokonce animaci vašeho výrobku či sestavy.

ReCap Pro

Vytváří 3D modely z pořízených scanů či fotografií. Mračna bodů dokáže převádět na polygonovou síť (mesh), se kterou pak můžete pracovat v dalších produktech Autodesk. Jedná se o ideální způsob, jak vytvářet modely reverzním inženýrstvím.

Factory Design Utilities

Tento nástroj pomáhá rozvrhnout nástroje, koridory pro pěší či mobilní techniku, dopravníky nebo výrobní linky ve vašem výrobním zařízení.