portál uživatelů
softwarů Autodesk

AEC Collection

Product AEC Collection je balíček programů, který je určen pro navrhování budov, stavební infrastrukturu a výstavbu. Tato sada podporuje spolupráci mezi jednotlivými profesemi a jejich návaznost. Obsahuje hlavní nástroje společnosti Autodesk pro metodiku BIM, jako je Revit, Civil 3D, Infraworks. Tento balíček, který obsahuje níže uvedené programy, pořídíte za zvýhodněnou cenu.

 

 

 

Produkty v AEC Collection.

 

 

Produkty

Popis

AutoCAD

Program pro 2D a 3D CAD kreslení. Obsahuje specializované sady pro různé profese, které dělají pracovní postupy efektivnější.

Revit

Program Revit je zaměřen na modelování 3D objektů v metodice BIM. Revit obsahuje pracovní prostředí pro architekty, stavební inženýry či projektanty TZB. V jednom program tak mohou pracovat specialisté ze všech oborů.

Civil 3D

Program pro navrhování inženýrských staveb. Nástroje vám umožní vytvářet koridory, železniční tratě a silniční povrchy. Civil 3D dokáže navrhovat gravitační i tlakové potrubí. Oboustranná komunikace s produktem Infraworks

Infraworks

Ideální nástroj pro navrhování dopravní infrastruktury v kontextu okolí. Do Infraworksu můžete importovat například GIS data nebo 3D scany.

Advance Steel

Advance Steel je nástroj pro návrh ocelových konstrukcí. Součástí tohoto produktu je i knihovna spojů a profilů.

ReCap Pro

Vytváří 3D modely z pořízených scanů či fotografií. Mračna bodů dokáže převádět na polygonovou síť (mesh), se kterou pak můžete pracovat v dalších produktech Autodesk. Součástí produktu je i mobilní verze pro práci v terénu.

Navisworks

Tento nástroj umožňuje podrobně porovnávat modely od profesí a označovat případné kolize. Navisworks dokáže vytvářet výkazy, 5D analýzy či simuluje proces výstavby. Poradí si také s formáty třetích stran, což vede k lepší spolupráci na projektu.

3ds Max

Produkt 3ds Max je převážně znám ze zábavního průmyslu. Chcete-li vytvořit fotorealistickou prezentaci nebo dokonce animaci vašeho projektu, lze přenést model z programu Revit.