portál uživatelů
softwarů Autodesk

Články

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Koncepce BIM 2022 – co očekávat?

Výhody informačního modelování budov (BIM) pro ekonomickou efektivitu, časovou náročnost i spolupráci v rámci stavebního projektu jsou nesporné. Brzy se proto BIM stane ve stavebnictví standardem. Zjistěte, co to pro vás znamená a jak se na tuto skutečnost připravit.

Lorem ipsum

Dynamo | Základní programování

V dnešním návodu bychom rádi ukázali základní práci s jednotlivými uzly a vytvoření jednoduchého skriptu. V tomto skriptu vytvoříme prvek s proměnnou pozicí a velikostí na základě vložených informací.

Lorem ipsum
AutoCAD

Seznamte se blíže s AutoCAD Raster Design

V dnešní době, kdy digitalizace věcí kolem nás postupuje velmi rychle, je stále mnoho podkladů pouze v papírové podobě a jedinou cestou, jak dostat tyto podklady do CAD výkresu je jejich ofocení, naskenování apod. a vytvoření rastrového podkladu, s kterým již lze v AutoCADu pracovat.

Lorem ipsum

Webinář Fusion 360 extensions

Rádi bychom vás pozvali na webinář s názvem Fusion 360 – Extensions. Na tomto webináři vám představíme jednotlivá rozšíření, licencování a možnosti jejich pořízení.

Lorem ipsum
Stavebnictví   |   Strojírenství

BIM a výroba

Inovace spojené s digitalizací zcela mění stavebnictví. A změny se netýkají jen samotných projektantů, ale i dodavatelů pro stavební průmysl. Proč byste jako výrobce měli používat BIM? A jak to ovlivní celý stavební proces?