portál uživatelů
softwarů Autodesk

Články

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Vstupte do světa BIM za cenu od 4250 Kč/měsíčně Teď je ten pravý čas.

Nepromeškejte příležitost. Platnost do 21.12.2021

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Jak inovace mění stavebnictví

Stavebnictví je bezesporu tradiční obor. Vlivem digitalizace celého světa se ale i jeho zavedené postupy mění. Do stavebnictví pronikají nové technologie a trendy a minimálně v Evropě tak toto odvětví zažívá velký rozvoj. Jaká je jeho současnost i budoucnost?

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Školení - Mračno bodů v Revitu

Zaregistrujte se na naše plánované školení, na kterém si společně povíme jak se pracuje se skenovanými daty v programu Revit. ukážeme si jak vzít podklad skenovaného objektu, zpracovat jej v programu ReCap a následně dále jak jej využít v Revitu pro vytvoření objemového modelu.

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Nové BIM Collaborate a BIM Collaborate Pro

Jestliže používáte Revit, BIM řešení od Autodesku, tak víte, že Revit je osvědčeným nástrojem pro vytváření stavební dokumentace ve třech hlavních disciplínách v oboru AEC - architektuře, stavitelství a TZB. Pro lepší spolupráci na multidisciplinárních stavebních projektech Autodesk přichází s…

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Autodesk Docs nově jako samostatný produkt!

Nyní je od 7.7.2021 Autodesk Docs k dispozici nejen jako součást AEC Collection, ale také jako samostatný produkt. Autodesk Docs nahradil stávající BIM 360 Docs, ale přístup ke stávajícím datům z BIM 360 Docs zůstane zachován.