portál uživatelů
softwarů Autodesk

Články

Lorem ipsum
Stavebnictví   |   Strojírenství   |  

Připojení revitového modelu do Inventoru.

Komunikace mezi produkty Revit a Inventor v posledních verzích více provázali spolupráci a spojili stavební a strojní pracovní postupy v produktech Autodesk. Inventor funkcionalita AnyCAD dokáže připojit nebo vložit pestrou škálu formátů nejen z produktů od Autodesku, ale i od konkurenčních…

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Koncepce BIM 2022 – co očekávat?

Výhody informačního modelování budov (BIM) pro ekonomickou efektivitu, časovou náročnost i spolupráci v rámci stavebního projektu jsou nesporné. Brzy se proto BIM stane ve stavebnictví standardem. Zjistěte, co to pro vás znamená a jak se na tuto skutečnost připravit.

Lorem ipsum
Stavebnictví   |   Strojírenství

BIM a výroba

Inovace spojené s digitalizací zcela mění stavebnictví. A změny se netýkají jen samotných projektantů, ale i dodavatelů pro stavební průmysl. Proč byste jako výrobce měli používat BIM? A jak to ovlivní celý stavební proces?

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Jak inovace mění stavebnictví

Stavebnictví je bezesporu tradiční obor. Vlivem digitalizace celého světa se ale i jeho zavedené postupy mění. Do stavebnictví pronikají nové technologie a trendy a minimálně v Evropě tak toto odvětví zažívá velký rozvoj. Jaká je jeho současnost i budoucnost?

Lorem ipsum
Stavebnictví   |  

Nejčastější mýty o BIM

Pro ty, co se pohybují v odvětví stavebnictví nebude BIM neznámým pojmem, ale málokdo mu skutečně rozumí. Obecné povědomí u veřejnosti je stále na nízké úrovni.